TenderTech Market Benchmark 2026: 52 Vendors, 81 Features, One Clear Leader Read more
RO

AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA

Fiscal identifier: 16517187

Public procurement data for contracting authority AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (16517187) from Romania. Explore published tenders, awarded contracts and frequent suppliers.

Total tenders
Published
306
Frequent participants
Companies
0
Location
Country
RO

Procurement Summary

AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA is a contracting authority from Romania. To date, it has published 306 public tenders.

TenderEstimated valueStatus
00589323-2026
Servicii de informare, publicitate și organizare evenimente în cadrul proiectului: ”Portalul unic al fermierilor solicitanți ai sprijinului în agricultură gestionat de Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură Cod SMIS: 339546
RON 987,405 Awarded
00588803-2026
Servicii de suport tehnic pentru produsele software SIVECO Applications 2011
RON 11,689,254 Awarded
adv1545425
Servicii de procesarea a imaginilor VHR furnizate de CE pentru o suprafață de 5200 kmp cu o distribuție aleatorie pe teritoriul României.
RON 211,484 Published
da40791808
SERVICII DE COLECTARE, PRELUCRARE, MONITORIZARE, CENTRALIZARE DE DATE
RON 41,069 Cancelled
da40718000
Proiectare, cablare, configurare si punerea in functiune pentru Interconectare echipamente
RON 155,589 Awarded
da40701581
Servicii de mentenanță a site-ul oficial al Agenției de Plăți și Intervenție pentru Agricultură.
RON 6,300 Expired
da40680955
Servicii de mentenanță a site-ul oficial al Agenției de Plăți și Intervenție pentru Agricultură
RON 45 Expired
00393118-2026
Servicii suport software Oracle pentru licențele existente ale APIA incluzând actualizări, patch-uri de securitate, intervenții tehnice și consultanță pentru optimizarea utilizării produselor Oracle licentiate
RON 4,914,627 Awarded
00349245-2026
”Servicii de dezvoltare extindere si mentenanta a sistemului informatic al APIA de gestionare a cererilor de plată”
RON 125,870,554 Ongoing
da40408555
SERVICII DE REVIZIE TEHNICA PERIODICA PENTRU 3 AUTOVEHICULE SUZUKI VITARA
RON 6,101 Expired
da40597812
SERVICII DE INSPECTIE TEHNICA PERIODICA (ITP) PENTRU 2 AUTOVEHICULE DIN PARCUL AUTO AL APIA
RON 700 Ongoing
adv1532944
Servicii de pază şi intervenţie pentru imobilul situat în Bd. Carol I nr. 17, sector 2, București, pentru anul 2026 ,cu posibilitatea de prelungire cu 4 luni din anul 2027 (01.01.2027-30.04.2027
RON 531,149 Published
adv1532944
Servicii de pază şi intervenţie pentru imobilul situat în Bd. Carol I nr. 17, sector 2, București, pentru anul 2026 ,cu posibilitatea de prelungire cu 4 luni din anul 2027 (01.01.2027-30.04.2027
RON 531,149 Published
cn1091961
”Servicii de dezvoltare extindere si mentenanta a sistemului informatic al APIA de gestionare a cererilor de plată”
RON 125,870,554 Ongoing
adv1521438
Servicii de de pază și intervenție aferente anului 2026, LOT 1
RON 101,865 Published

Showing elements 1 - 15 out of 306 results.