TenderTech Market Benchmark 2026: 52 Vendors, 81 Features, One Clear Leader Read more
RO

COMUNA CARCEA

Fiscal identifier: 16346370

Public procurement data for contracting authority COMUNA CARCEA (16346370) from Romania. Explore published tenders, awarded contracts and frequent suppliers.

Total tenders
Published
202
Frequent participants
Companies
1
Location
Country
RO

Procurement Summary

COMUNA CARCEA is a contracting authority from Romania. To date, it has published 202 public tenders.

TenderEstimated valueStatus
da40979174
REALIZARE SI DIFUZARE STIRE PUBLICITARA ZIUA COMUNEI CARCEA 15.08.2026
RON 1,500 Awarded
da40972360
Servicii de ambulanta B1 cu medic ziua comunei Carcea 15.08.2026
RON 700 Awarded
da40943400
Pachet produse ziua comunei Carcea 15 august 2026
RON 8,448 Awarded
da40928699
Prestari servicii publicare anunt in ziarul Jurnalul
RON 223 Awarded
da40822113
Comunicare instituțională, transparență publică și gestiunea documentelor
RON 1,090 Expired
da40822138
Comunicare instituțională, transparență publică și gestiunea documentelor
RON 1,090 Expired
da40822222
Contabilitate bugetara si fiscalitate. Utilizarea sistemelor digitale: ALOP, Forexebug, SPV, Patrim
RON 1,090 Expired
da40828287
Proiecte finanțate prin PNRR și alte fonduri europene: management și implementare-Totora Cristina
RON 1,090 Cancelled
da40719973
Recital de muzica populara Mariana Ionescu Capitanescu comuna Carcea 15 august 2026
RON 10,000 Awarded
da40752433
Executie Sistem de Irigat
RON 8,400 Awarded
adv1533029
“Achiziție și montaj sistem fotovoltaic pe latura de nord a amplasamentului din Str. Aeroportului, nr. 45, Comuna Cârcea, județul Dolj”
RON 110,188 Published
scn1175620
„Dotări cafenea, fitness si loc de joacă Corp Sediu Primărie S+P+2, Corp Servicii Comunitare P+1 și Corp articulație P+1” în cadrul proiectului “DEMOLARE CLĂDIRI C1, C2, C3; REALIZARE CENTRU CIVIC - CONSTRUIRE SEDIU PRIMĂRIE S+P+2, CORP ARTICULAȚIE P+1 ȘI UN CORP SERVICII COMUNITARE P+1, AMENAJARE SPAȚII PUBLICE ÎN INCINTĂ, FOIȘOR, ÎMPREJMUIRE PARȚIALĂ TEREN STR.AEROPORTULUI, NR.45, COM.CÂRCEA
RON 354,988 Ongoing
da39803230
PACHET PAPETARIE
RON 825 Cancelled
da39799935
Studiu topografic
RON 6,000 Awarded
da39795302
PACHET ALIMENTE
RON 3,581 Awarded

Showing elements 1 - 15 out of 202 results.