TenderTech Market Benchmark 2026: 52 Vendors, 81 Features, One Clear Leader Read more
LV

Dienvidkurzemes novada pašvaldība

Fiscal identifier: 90000058625

Public procurement data for contracting authority Dienvidkurzemes novada pašvaldība (90000058625) from Latvia. Explore published tenders, awarded contracts and frequent suppliers.

Total tenders
Published
80
Frequent participants
Companies
0
Location
Country
LV

Procurement Summary

Dienvidkurzemes novada pašvaldība is a contracting authority from Latvia. To date, it has published 80 public tenders.

TenderEstimated valueStatus
dknp 2026/65
Remontdarbi Dienvidkurzemes novada pašvaldības iestādēs
— Unknown
dknp 2023/15
Vispārīgā vienošanās par ceļu būvuzraudzības pakalpojumiem Dienvidkurzemes novada pašvaldībai
— Unknown
dknp 2023/105
Vispārīgā vienošanās par mērniecības pakalpojumu nodrošināšanu Dienvidkurzemes novada pašvaldības vajadzībām
— Unknown
dknp 2023/17
Vispārīgā vienošanās par ēku būvuzraudzības pakalpojumiem Dienvidkurzemes novada pašvaldībai
— Unknown
dknp 2023/5
Vispārīgā vienošanās par ceļu, ielu un laukumu būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādi un autoruzraudzību Dienvidkurzemes novada pašvaldības vajadzībām
— Unknown
dknp 2023/56
Par vispārīgās vienošanās noslēgšanu ēku būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādei un autoruzraudzībai Dienvidkurzemes novada administratīvajā teritorijā
— Unknown
dknp 2023/18
Grāmatu un mācību līdzekļu iegāde Dienvidkurzemes novada izglītības iestāžu vajadzībām
— Unknown
dknp 2025/11
Vispārīgās vienošanās par transportlīdzekļu apdrošināšanu Dienvidkurzemes novada pašvaldības vajadzībām
— Unknown
dknp 2025/66
Nekustamo īpašumu novērtēšana Dienvidkurzemes novada pašvaldības vajadzībām
— Unknown
dknp 2026/33
“Vispārīgā vienošanās par pilnu tehnisko nodrošinājumu maza mēroga pasākumiem”
— Unknown
dknp 2026/11
Grāmatu un mācību līdzekļu iegāde Dienvidkurzemes novada izglītības iestāžu vajadzībām
— Unknown
dknp 2026/72
Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un būvniecība objektiem Dienvidkurzemes novadā
— Expired
dknp 2026/38
Žalūziju piegāde (uzmērīšana pirms pasūtījuma, iegāde un uzstādīšana) Dienvidkurzemes novada pašvaldības un tās pakļautībā esošo iestāžu vajadzībām
— Unknown
dknp 2026/64/eraf
"3 (trīs) ūdens ņemšanas vietu izbūve ugunsdzēsības vajadzībām Dienvidkurzemes novadā"
— Expired
dknp 2026/50
Granulu apkures katlu sistēmas piegāde un uzstādīšana Vaiņodes vidusskolā, Dienvidkurzemes novadā
€49,174 Expired

Showing elements 46 - 60 out of 80 results.

Frequently asked questions

Monitor this authority

Get notified when this contracting authority publishes new tenders or awards contracts.

Start tracking