
PRINCIPIA S.P.A.
Cod fiscal: 07468440966
Date de achizitii publice pentru autoritatea contractanta PRINCIPIA S.P.A. (07468440966) din Italia. Exploreaza licitatiile lansate, contractele atribuite si furnizorii frecventi.
Rezumat achizitii
PRINCIPIA S.P.A. este o autoritate contractanta din Italia. Pana in prezent, a lansat 1 licitatii publice.
| Licitație | Valoare estimată | Status |
|---|---|---|
00600239-2026 Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti | 880.000 EUR | Ongoing |
Linkuri conexe