Weiterlesen
RO

AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA

Steuernummer: 16517187

Öffentliche Beschaffungsdaten für den Auftraggeber AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (16517187) aus Rumänien. Erkunden Sie die veröffentlichten Ausschreibungen, vergebenen Verträge und häufigen Lieferanten.

Ausschreibungen gesamt
Veröffentlicht
306
Häufige Teilnehmer
Unternehmen
0
Standort
Land
RO

Beschaffungsübersicht

AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA ist ein Auftraggeber aus Rumänien. Bisher hat er 306 öffentliche Ausschreibungen veröffentlicht.

AusschreibungGeschätzter WertStatus
00589323-2026
Servicii de informare, publicitate și organizare evenimente în cadrul proiectului: ”Portalul unic al fermierilor solicitanți ai sprijinului în agricultură gestionat de Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură Cod SMIS: 339546
987.405 RON Awarded
00588803-2026
Servicii de suport tehnic pentru produsele software SIVECO Applications 2011
11.689.254 RON Awarded
adv1545425
Servicii de procesarea a imaginilor VHR furnizate de CE pentru o suprafață de 5200 kmp cu o distribuție aleatorie pe teritoriul României.
211.484 RON Published
da40791808
SERVICII DE COLECTARE, PRELUCRARE, MONITORIZARE, CENTRALIZARE DE DATE
41.069 RON Cancelled
da40718000
Proiectare, cablare, configurare si punerea in functiune pentru Interconectare echipamente
155.589 RON Awarded
da40701581
Servicii de mentenanță a site-ul oficial al Agenției de Plăți și Intervenție pentru Agricultură.
6.300 RON Expired
da40680955
Servicii de mentenanță a site-ul oficial al Agenției de Plăți și Intervenție pentru Agricultură
45 RON Expired
00393118-2026
Servicii suport software Oracle pentru licențele existente ale APIA incluzând actualizări, patch-uri de securitate, intervenții tehnice și consultanță pentru optimizarea utilizării produselor Oracle licentiate
4.914.627 RON Awarded
00349245-2026
”Servicii de dezvoltare extindere si mentenanta a sistemului informatic al APIA de gestionare a cererilor de plată”
125.870.554 RON Ongoing
da40408555
SERVICII DE REVIZIE TEHNICA PERIODICA PENTRU 3 AUTOVEHICULE SUZUKI VITARA
6.101 RON Expired
da40597812
SERVICII DE INSPECTIE TEHNICA PERIODICA (ITP) PENTRU 2 AUTOVEHICULE DIN PARCUL AUTO AL APIA
700 RON Ongoing
adv1532944
Servicii de pază şi intervenţie pentru imobilul situat în Bd. Carol I nr. 17, sector 2, București, pentru anul 2026 ,cu posibilitatea de prelungire cu 4 luni din anul 2027 (01.01.2027-30.04.2027
531.149 RON Published
adv1532944
Servicii de pază şi intervenţie pentru imobilul situat în Bd. Carol I nr. 17, sector 2, București, pentru anul 2026 ,cu posibilitatea de prelungire cu 4 luni din anul 2027 (01.01.2027-30.04.2027
531.149 RON Published
cn1091961
”Servicii de dezvoltare extindere si mentenanta a sistemului informatic al APIA de gestionare a cererilor de plată”
125.870.554 RON Ongoing
adv1521438
Servicii de de pază și intervenție aferente anului 2026, LOT 1
101.865 RON Published

Showing elements 1 - 15 out of 306 results.