
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MEHEDINTI
Steuernummer: 4337379
Öffentliche Beschaffungsdaten für den Auftraggeber DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MEHEDINTI (4337379) aus Rumänien. Erkunden Sie die veröffentlichten Ausschreibungen, vergebenen Verträge und häufigen Lieferanten.
Beschaffungsübersicht
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MEHEDINTI ist ein Auftraggeber aus Rumänien. Bisher hat er 30 öffentliche Ausschreibungen veröffentlicht.
| Ausschreibung | Geschätzter Wert | Status |
|---|---|---|
DA39723995 Servicii de asigurare RCA si CASCO | 2.167 RON | Awarded |
DA39724757 ITP AUTOTURISM LOGAN 1,5 DCI | 143 RON | Awarded |
DA39710297 Verificare anuala a stingatoarelor de incendiu | 277 RON | Awarded |
da35703120 Tonere | 1.172 RON | Awarded |
da35685544 Materiale consumabile | 4.128 RON | Awarded |
da35685589 TONERE | 3.168 RON | Awarded |
da35637581 OBIECTE INVENTAR | 1.085 RON | Awarded |
da35537077 UPS 2200VA ALEGERI EUROPARLAMENTARE SI LOCALE 2024 | 11.992 RON | Awarded |
da35536544 Vouchere de vacanta emise pe suport electronic | 0 RON | Awarded |
da35478063 Echipamente IT Alegeri Europarlamentare si Locale 2024 | 237.502 RON | Awarded |
da35209038 Articole de papetarie si alte articole din hartie | 1.259 RON | Awarded |
da35188338 Drapele exterior | 266 RON | Awarded |
da35156580 Produse de curatenie | 472 RON | Awarded |
da35148386 Serviciu SIGMR pentru perioada 01 martie 2024 - 31 decembrie 2024 | 7.500 RON | Awarded |
da35135259 Servicii curatenie pentru perioada 01 martie - 31 decembrie 2024 | 45.000 RON | Awarded |
Showing elements 1 - 15 out of 30 results.
Verwandte Links