Weiterlesen
RO

FEDERATIA ROMANA DE HALTERE

Steuernummer: 4204054

Öffentliche Beschaffungsdaten für den Auftraggeber FEDERATIA ROMANA DE HALTERE (4204054) aus Rumänien. Erkunden Sie die veröffentlichten Ausschreibungen, vergebenen Verträge und häufigen Lieferanten.

Ausschreibungen gesamt
Veröffentlicht
150
Häufige Teilnehmer
Unternehmen
0
Standort
Land
RO

Beschaffungsübersicht

FEDERATIA ROMANA DE HALTERE ist ein Auftraggeber aus Rumänien. Bisher hat er 150 öffentliche Ausschreibungen veröffentlicht.

AusschreibungGeschätzter WertStatus
adv1545834
Servicii de masa in localitatea Arad, jud. Arad, in perioada 01.09-21.11.2026 (2 pers., 69 zile)
62.016 RON Published
adv1545835
Servicii de masa in localitatea Arad, jud. Arad, in perioada 01.09-21.11.2026 (2 pers., 69 zile)
6.216 RON Published
adv1545836
Servicii de masa in localitatea comuna Șag, jud. Timis, in perioada 01.09-21.11.2026 (3 pers., 69 zile)
9.324 RON Published
adv1545837
Servicii de masa in localitatea Arad, jud. Arad, in perioada 01.09-21.11.2026 (2 pers., 69 zile)
6.216 RON Published
adv1545838
Servicii de masa in localitatea Bacau, jud. Bacau, in perioada 01.09-21.11.2026 (3 pers., 69 zile)
9.324 RON Published
da41034416
STATIE SUPORT DISCURI OLIMPICE + STATIE SUPORT MAGNEZIU
14.000 RON Expired
da40987753
cazare
3.027 RON Expired
da40987763
cazare
3.243 RON Expired
da40978696
Set echipament personalizat JOMA format din 13 piese
1.475 RON Expired
da40995600
CARBONAT DE MAGNEZIU
679 RON Cancelled
da40992252
Serviciu de ambulanta si asistenta medicala,pentru evenimente cu ambulante de tip B1
3.500 RON Awarded
adv1542114
Servicii de cazare in localitatea Arad, jud. Arad, in perioada 17 – 20.08.2026 (12 pers., 4 nopti cu intrare pe 17 august si iesire pe 20 august)
6.270 RON Published
da40922938
ESET Home Security Ultimate | Ransomware Recovery + VPN pentru 10 PC subcriptie 1 AN
744 RON Awarded
da40761171
ASISTENTA MEDICALA DE URGENTA PENTRU EVENIMENTE PUBLICE- 1 AMBULANTA CU ASISTENT MEDICAL
3.600 RON Awarded
da40600980
Set echipament personalizat JOMA format din 13 piese
1.475 RON Cancelled

Showing elements 1 - 15 out of 150 results.