Weiterlesen
RO

UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA

Steuernummer: 16066001

Öffentliche Beschaffungsdaten für den Auftraggeber UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA (16066001) aus Rumänien. Erkunden Sie die veröffentlichten Ausschreibungen, vergebenen Verträge und häufigen Lieferanten.

Ausschreibungen gesamt
Veröffentlicht
199
Häufige Teilnehmer
Unternehmen
0
Standort
Land
RO

Beschaffungsübersicht

UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA ist ein Auftraggeber aus Rumänien. Bisher hat er 199 öffentliche Ausschreibungen veröffentlicht.

AusschreibungGeschätzter WertStatus
da41004729
Inlocuire acumulatori 18Ah 12V
1.900 RON Cancelled
da40697534
Masti / Masca / chirurgicala / chirurgicale 3 pliuri, u.f. cu elastic- TIP IIR ( BFE≥98%)
80 RON Cancelled
da40664076
Masca chirurgicala cu elastic-/ MASTI MEDICALE OFERTA SPECIALA
90 RON Expired
da40664231
CONTRACT SERVICII MONITORIZARE SI INTERVENTIE - IULIE-DECEMBRIE 2026, PRELUNGIRE PANA LA 30.04.2027
900 RON Expired
da40661258
Masti / Masca / chirurgicala / chirurgicale 3 pliuri, u.f. cu elastic- TIP IIR ( BFE≥98%)
80 RON Cancelled
da40661856
Masca / Masti chirurgicala medicala 3 pliuri 3 straturi Tip IIR, EN 14683,BFE peste 98 CALITATE SUPE
80 RON Cancelled
da40635626
Cursuri de igiena- notiuni fundamentale de igiena
3.565 RON Cancelled
da40611313
Servicii de paza-PUNCT LUCRU MOZACENI, 01.07-31.12.2026, cu prelungire contract pana la 30.04.2027
211.968 RON Cancelled
adv1534529
Servicii economist in cadrul compartimentului financiar-contabil si administrativ
22.200 RON Published
adv1533863
Servicii prestate de MEDIC la UAMS Calinesti – Punct de lucru Mozaceni
15.000 RON Published
adv1532885
Pachet medicamente
4.289 RON Published
da40447312
Ulei motor 2TT, Ruris 2TT-MAX, 1L
92 RON Cancelled
da40450988
Ulei RURIS 2TT-MAX, 2 timpi, 1 L
40 RON Cancelled
da40598631
CONTRACT SERVICII MONITORIZARE SI INTERVENTIE - IULIE-DECEMBRIE 2026, PRELUNGIRE PANA LA 30.04.2027
900 RON Expired
da40599652
Prestari Servicii in Domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca si al Situatiilor de Urgenta
5.700 RON Ongoing

Showing elements 1 - 15 out of 199 results.