TenderTech Market Benchmark 2026: 52 Vendors, 81 Features, One Clear Leader Read more
RO

UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA

Fiscal identifier: 16066001

Public procurement data for contracting authority UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA (16066001) from Romania. Explore published tenders, awarded contracts and frequent suppliers.

Total tenders
Published
199
Frequent participants
Companies
0
Location
Country
RO

Procurement Summary

UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA is a contracting authority from Romania. To date, it has published 199 public tenders.

TenderEstimated valueStatus
da41004729
Inlocuire acumulatori 18Ah 12V
RON 1,900 Cancelled
da40697534
Masti / Masca / chirurgicala / chirurgicale 3 pliuri, u.f. cu elastic- TIP IIR ( BFE≥98%)
RON 80 Cancelled
da40664076
Masca chirurgicala cu elastic-/ MASTI MEDICALE OFERTA SPECIALA
RON 90 Expired
da40664231
CONTRACT SERVICII MONITORIZARE SI INTERVENTIE - IULIE-DECEMBRIE 2026, PRELUNGIRE PANA LA 30.04.2027
RON 900 Expired
da40661258
Masti / Masca / chirurgicala / chirurgicale 3 pliuri, u.f. cu elastic- TIP IIR ( BFE≥98%)
RON 80 Cancelled
da40661856
Masca / Masti chirurgicala medicala 3 pliuri 3 straturi Tip IIR, EN 14683,BFE peste 98 CALITATE SUPE
RON 80 Cancelled
da40635626
Cursuri de igiena- notiuni fundamentale de igiena
RON 3,565 Cancelled
da40611313
Servicii de paza-PUNCT LUCRU MOZACENI, 01.07-31.12.2026, cu prelungire contract pana la 30.04.2027
RON 211,968 Cancelled
adv1534529
Servicii economist in cadrul compartimentului financiar-contabil si administrativ
RON 22,200 Published
adv1533863
Servicii prestate de MEDIC la UAMS Calinesti – Punct de lucru Mozaceni
RON 15,000 Published
adv1532885
Pachet medicamente
RON 4,289 Published
da40447312
Ulei motor 2TT, Ruris 2TT-MAX, 1L
RON 92 Cancelled
da40450988
Ulei RURIS 2TT-MAX, 2 timpi, 1 L
RON 40 Cancelled
da40598631
CONTRACT SERVICII MONITORIZARE SI INTERVENTIE - IULIE-DECEMBRIE 2026, PRELUNGIRE PANA LA 30.04.2027
RON 900 Expired
da40599652
Prestari Servicii in Domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca si al Situatiilor de Urgenta
RON 5,700 Ongoing

Showing elements 1 - 15 out of 199 results.