
Alfa-college
Fiscaal identificatienummer: 142078538
Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst Alfa-college (142078538) uit Nederland. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.
Samenvatting aanbestedingen
Alfa-college is een aanbestedende dienst uit Nederland. Tot op heden heeft deze instantie 3 openbare aanbestedingen gepubliceerd.
| Aanbesteding | Geraamde waarde | Status |
|---|---|---|
0e119b2e-7b87-49c3-b028-3811c6313bf5 Postdiensten 2026 | € 480.000 | Awarded |
0c6b7d58-9312-41de-9eea-a38ef6e280e9 Postdiensten 2026 | — | Awarded |
00341514-2026 Postdiensten 2026 | — | Awarded |
Gerelateerde links
Veelgestelde vragen
Monitor deze instantie
Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.
Begin met volgen