
Centro de estudos de Fátima
Fiscaal identificatienummer: 501955151
Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst Centro de estudos de Fátima (501955151) uit Portugal. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.
Samenvatting aanbestedingen
Centro de estudos de Fátima is een aanbestedende dienst uit Portugal. Tot op heden heeft deze instantie 1 openbare aanbestedingen gepubliceerd.
| Aanbesteding | Geraamde waarde | Status |
|---|---|---|
00350269-2026 FORNECIMENTO DE REFEIÇÕES ESCOLARES DURANTE O PERIODO DE 01.09.2026 A 31.08.2028 | € 591.652 | Ongoing |
Gerelateerde links
Veelgestelde vragen
Monitor deze instantie
Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.
Begin met volgen