
Comune di Alessandria
Fiscaal identificatienummer: 00429440068
Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst Comune di Alessandria (00429440068) uit Italië. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.
Samenvatting aanbestedingen
Comune di Alessandria is een aanbestedende dienst uit Italië. Tot op heden heeft deze instantie 3 openbare aanbestedingen gepubliceerd.
| Aanbesteding | Geraamde waarde | Status |
|---|---|---|
00597540-2026 Servizio di gestione e manutenzione aree verdi comunali – anni 2026-2027-2028 | € 7.417.000 | Awarded |
00565007-2026 SERVIZIO DI GESTIONE DELLA SOSTA A PAGAMENTO, MANUTENZIONE E ASSISTENZA TECNICA, ACQUISTO PARCOMETRI E CONTROLLO DELLE AREE DI SOSTA A PAGAMENTO DEL COMUNE DI ALESSANDRIA PER IL PERIODO DAL 01.02.2026 AL 31.01.2031 | € 3.230.500 | Awarded |
00535617-2026 GARA POSTALIZZAZIONE | € 3.537.260 | Awarded |
Gerelateerde links
Veelgestelde vragen
Monitor deze instantie
Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.
Begin met volgen