
comune di vittorio veneto
Fiscaal identificatienummer: 00486620263
Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst comune di vittorio veneto (00486620263) uit Italië. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.
Samenvatting aanbestedingen
comune di vittorio veneto is een aanbestedende dienst uit Italië. Tot op heden heeft deze instantie 1 openbare aanbestedingen gepubliceerd.
| Aanbesteding | Geraamde waarde | Status |
|---|---|---|
00339090-2026 GARA EUROPEA PER L'APPALTO DEI SERVIZI DI PULIZIA A BASSO IMPATTO AMBIENTALE DI UFFICI E PALESTRE DEL COMUNE DI VITTORIO VENETO PER IL PERIODO 01.07.2026-30.06.2029 | € 769.739 | Ongoing |
Gerelateerde links
Veelgestelde vragen
Monitor deze instantie
Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.
Begin met volgen