TenderTech Market Benchmark 2026: 52 Vendors, 81 Features, One Clear Leader Lees meer
MD

DIRECTIA GENERALA EDUCATIE, TINERET SI SPORT

Fiscaal identificatienummer: 1007601010600

Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst DIRECTIA GENERALA EDUCATIE, TINERET SI SPORT (1007601010600) uit Moldavië. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.

Totaal aantal aanbestedingen
Gepubliceerd
76
Frequente deelnemers
Bedrijven
0
Locatie
Land
MD

Samenvatting aanbestedingen

DIRECTIA GENERALA EDUCATIE, TINERET SI SPORT is een aanbestedende dienst uit Moldavië. Tot op heden heeft deze instantie 76 openbare aanbestedingen gepubliceerd.

AanbestedingGeraamde waardeStatus
ocds-b3wdp1-md-1787317368533
Servicii foto/video - Eveniment public Turneul municipal de șah și joc de dame CUPA SENIORILOR EDIȚIA 2026
MDL 20.000 Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1787222162515
Servicii de promovare a paginii de Facebook a DGETS
MDL 26.667 Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1786972674319
Servicii de CAZARE a sportivilor invitatți, în cadrul Festivalului Sportiv Internațional – TAUR DE AUR, EDIȚIA XI
MDL 81.955 Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1786514395759
Aspirator subacvatic pentru Școala Sportivă specializată la Taekwondo wt nr.6
MDL 85.833 Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1785925071906
Servicii de optimizarea performanței, extinderea modulelor existente și adaptarea interfețelor administrative ale Platformei web destinate colectării și analizării feedbackului instituțiilor de învățămînt. Platforma EduMap Moldova
MDL 30.000 Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1785828540401
Servicii de deplasare a grupului de lucru al Centrului Municipal de Învățăre și Educație a Adulților (CMIEA) în municipiul Viena, Republica Austria în baza invitației Mannheimer Abendakademie und Volkshochschule GmbH, Germania (Bilete Avia)
MDL 80.728 Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1785824733767
Servicii de întremare și odihnă a elevilor Școlii Sportive specializate la Taekwondo wt nr.6 în tabara de odihnă ,,La Popas” din r-ul Dubăsari, sat. Molovata Nouă, perioada 03.08-12.08.2026
MDL 193.500 Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1783602750119
Lucrări de defrișare a arborilor pe teritoriile aferente instituțiilor de învățământ municipale
MDL 3.333.333 Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784199960653
Servicii de asanarea elevilor Școlii Sportive specializate la Taekwondo WT nr.6 în tabara de odihnă ,,Ciavdar” din or. Obzor (Bulgaria) în perioada 10 august – 18 august 2026
MDL 21.070 Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784188367763
Servicii de training în cadrul Programului de activități pentru perioada iulie – decembrie 2026 CMT
MDL 120.000 Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784184240632
Servicii de training în cadrul Programului de dezvoltare personală a tinerilor în cadrul Centrului Municipal de Tineret – Cluburi de Interese
MDL 38.400 Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784103136409
Servicii de securitate pe parcursul evenimentului cultural-artistic „Balul Absolvenților 2026” din 19.06.2026
MDL 82.500 Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1783059221913
Servicii de asanare a elevilor Școlii Sportive specializate de haltere în tabara sportivă de la Complexul Sportiv Zirve sport club din s. Ivancea, r. Orhei în perioada 29.06-08 iulie 2026
MDL 43.000 Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782801355739
Servicii de instalare a echipamentului tehnic sunet pentru desfășurarea Evenimentului cultural-artistic „Balul Absolvenților 2026” din 19.06.2026
MDL 176.360 Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782471543056
servicii de asanare a elevilor Școlii Sportive specializate la Taekwondo wt nr.6 și Școlii sportive Speranța în tabara de odihnă ,,La Popas” din r-ul Dubăsari, sat. Molovata Nouă
MDL 172.000 Ongoing

Showing elements 1 - 15 out of 76 results.

Veelgestelde vragen

Monitor deze instantie

Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.

Begin met volgen