
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MEHEDINTI
Fiscaal identificatienummer: 4337379
Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MEHEDINTI (4337379) uit Roemenië. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.
Samenvatting aanbestedingen
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MEHEDINTI is een aanbestedende dienst uit Roemenië. Tot op heden heeft deze instantie 30 openbare aanbestedingen gepubliceerd.
| Aanbesteding | Geraamde waarde | Status |
|---|---|---|
DA39723995 Servicii de asigurare RCA si CASCO | RON 2.167 | Awarded |
DA39724757 ITP AUTOTURISM LOGAN 1,5 DCI | RON 143 | Awarded |
DA39710297 Verificare anuala a stingatoarelor de incendiu | RON 277 | Awarded |
da35703120 Tonere | RON 1.172 | Awarded |
da35685544 Materiale consumabile | RON 4.128 | Awarded |
da35685589 TONERE | RON 3.168 | Awarded |
da35637581 OBIECTE INVENTAR | RON 1.085 | Awarded |
da35537077 UPS 2200VA ALEGERI EUROPARLAMENTARE SI LOCALE 2024 | RON 11.992 | Awarded |
da35536544 Vouchere de vacanta emise pe suport electronic | RON 0 | Awarded |
da35478063 Echipamente IT Alegeri Europarlamentare si Locale 2024 | RON 237.502 | Awarded |
da35209038 Articole de papetarie si alte articole din hartie | RON 1.259 | Awarded |
da35188338 Drapele exterior | RON 266 | Awarded |
da35156580 Produse de curatenie | RON 472 | Awarded |
da35148386 Serviciu SIGMR pentru perioada 01 martie 2024 - 31 decembrie 2024 | RON 7.500 | Awarded |
da35135259 Servicii curatenie pentru perioada 01 martie - 31 decembrie 2024 | RON 45.000 | Awarded |
Showing elements 1 - 15 out of 30 results.
Gerelateerde links
Veelgestelde vragen
Monitor deze instantie
Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.
Begin met volgen