TenderTech Market Benchmark 2026: 52 Vendors, 81 Features, One Clear Leader Lees meer
RO

FEDERATIA ROMANA DE HALTERE

Fiscaal identificatienummer: 4204054

Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst FEDERATIA ROMANA DE HALTERE (4204054) uit Roemenië. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.

Totaal aantal aanbestedingen
Gepubliceerd
150
Frequente deelnemers
Bedrijven
0
Locatie
Land
RO

Samenvatting aanbestedingen

FEDERATIA ROMANA DE HALTERE is een aanbestedende dienst uit Roemenië. Tot op heden heeft deze instantie 150 openbare aanbestedingen gepubliceerd.

AanbestedingGeraamde waardeStatus
adv1545834
Servicii de masa in localitatea Arad, jud. Arad, in perioada 01.09-21.11.2026 (2 pers., 69 zile)
RON 62.016 Published
adv1545835
Servicii de masa in localitatea Arad, jud. Arad, in perioada 01.09-21.11.2026 (2 pers., 69 zile)
RON 6.216 Published
adv1545836
Servicii de masa in localitatea comuna Șag, jud. Timis, in perioada 01.09-21.11.2026 (3 pers., 69 zile)
RON 9.324 Published
adv1545837
Servicii de masa in localitatea Arad, jud. Arad, in perioada 01.09-21.11.2026 (2 pers., 69 zile)
RON 6.216 Published
adv1545838
Servicii de masa in localitatea Bacau, jud. Bacau, in perioada 01.09-21.11.2026 (3 pers., 69 zile)
RON 9.324 Published
da41034416
STATIE SUPORT DISCURI OLIMPICE + STATIE SUPORT MAGNEZIU
RON 14.000 Expired
da40987753
cazare
RON 3.027 Expired
da40987763
cazare
RON 3.243 Expired
da40978696
Set echipament personalizat JOMA format din 13 piese
RON 1.475 Expired
da40995600
CARBONAT DE MAGNEZIU
RON 679 Cancelled
da40992252
Serviciu de ambulanta si asistenta medicala,pentru evenimente cu ambulante de tip B1
RON 3.500 Awarded
adv1542114
Servicii de cazare in localitatea Arad, jud. Arad, in perioada 17 – 20.08.2026 (12 pers., 4 nopti cu intrare pe 17 august si iesire pe 20 august)
RON 6.270 Published
da40922938
ESET Home Security Ultimate | Ransomware Recovery + VPN pentru 10 PC subcriptie 1 AN
RON 744 Awarded
da40761171
ASISTENTA MEDICALA DE URGENTA PENTRU EVENIMENTE PUBLICE- 1 AMBULANTA CU ASISTENT MEDICAL
RON 3.600 Awarded
da40600980
Set echipament personalizat JOMA format din 13 piese
RON 1.475 Cancelled

Showing elements 1 - 15 out of 150 results.

Veelgestelde vragen

Monitor deze instantie

Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.

Begin met volgen