
Gmina Sadki
Fiscaal identificatienummer: 5581762871
Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst Gmina Sadki (5581762871) uit Polen. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.
Samenvatting aanbestedingen
Gmina Sadki is een aanbestedende dienst uit Polen. Tot op heden heeft deze instantie 1 openbare aanbestedingen gepubliceerd.
| Aanbesteding | Geraamde waarde | Status |
|---|---|---|
00597441-2026 Świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Sadki w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. | PLN 2.336.827 | Ongoing |
Gerelateerde links
Veelgestelde vragen
Monitor deze instantie
Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.
Begin met volgen