TenderTech Market Benchmark 2026: 52 Vendors, 81 Features, One Clear Leader Lees meer
RO

Inspectoratul de Politie Judetean Tulcea

Fiscaal identificatienummer: 4321488

Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst Inspectoratul de Politie Judetean Tulcea (4321488) uit Roemenië. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.

Totaal aantal aanbestedingen
Gepubliceerd
218
Frequente deelnemers
Bedrijven
0
Locatie
Land
RO

Samenvatting aanbestedingen

Inspectoratul de Politie Judetean Tulcea is een aanbestedende dienst uit Roemenië. Tot op heden heeft deze instantie 218 openbare aanbestedingen gepubliceerd.

AanbestedingGeraamde waardeStatus
adv1546777
Furnizare motorina - combustibil lichid pentru incalzirea spatiilor din cadrul Politiei Oras Babadag
RON 80.000 Published
mc1039144
Autospeciala tip VAN, transformata in unitate administrativa mobila, complet echipata
Published
adv1542749
Materiale de vizibilitate în cadrul proiectului „Enchancing Cross-Border Aministrative Cooperation and Citizen Access to Public Services”, acronim MOBILE GOVERNANCE, cod ROUA00534, finanțat prin Programul Interreg Next VI-A Romania Ucraina 2021-2027
RON 9.289 Published
adv1535553
Servicii de masuratori ale campului electromagnetic
RON 6.000 Published
adv1534759
„Kit de interventie” în cadrul proiectului „Join response in cases of fire, floods in hard to reach areasand search and rescue interventions” F.F.&S.A.R RO-UA00400, prin programul Interreg Next VI Romania- Ucraina 2021-2027.
RON 46.045 Published
adv1534759
„Kit de interventie” în cadrul proiectului „Join response in cases of fire, floods in hard to reach areasand search and rescue interventions” F.F.&S.A.R RO-UA00400, prin programul Interreg Next VI Romania- Ucraina 2021-2027.
RON 44.019 Published
da40405835
Piese auto
RON 5.570 Cancelled
adv1527724
Servicii DDD
RON 13.259 Published
adv1526242
Servicii de comunicatii tip VPN
RON 13.000 Published
adv1526256
Achizitie servicii specializate RSVTI
RON 7.200 Published
adv1522431
Servicii DDD trimestrul I
RON 11.205 Published
adv1522082
Sistem alarma pentru complex cifru
RON 2.060 Published
scn1160703
Furnizarea de consumabile pentru echipamentele de imprimare de la nivelul I.P.J. Tulcea
RON 701.919 Awarded
adv1515148
Furnizare „Kit de interventie” în cadrul proiectului „Join response in cases of fire, floods in hard to reach areas and search and rescue interventions” F.F.&S.A.R RO-UA00400, prin programul Interreg Next VI Romania- Ucraina 2021-2027
RON 44.019 Expired
adv1517249
Achizitie servicii specializate RSVTI
RON 2.700 Published

Showing elements 1 - 15 out of 218 results.

Veelgestelde vragen

Monitor deze instantie

Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.

Begin met volgen