TenderTech Market Benchmark 2026: 52 Vendors, 81 Features, One Clear Leader Lees meer
RO

Inspectoratul General pentru Situatii de Urgenta

Fiscaal identificatienummer: 4203997

Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst Inspectoratul General pentru Situatii de Urgenta (4203997) uit Roemenië. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.

Totaal aantal aanbestedingen
Gepubliceerd
281
Frequente deelnemers
Bedrijven
0
Locatie
Land
RO

Samenvatting aanbestedingen

Inspectoratul General pentru Situatii de Urgenta is een aanbestedende dienst uit Roemenië. Tot op heden heeft deze instantie 281 openbare aanbestedingen gepubliceerd.

AanbestedingGeraamde waardeStatus
adv1546763
Serviciu audit financiar
RON 3.000 Published
adv1546110
Achiziția de ,,espressor cafea, cuptor cu microunde, ladă frigorifică, recipient colectare gunoi ,, finanțate în cadrul proiectului ,,Upgrade of the Romanian USAR -01 team” finanțat în cadrul UCPM -2025-ECPP-URC-IBA”
RON 12.547 Published
adv1542117
Achiziția de ,,espressor cafea, cuptor cu microunde, ladă frigorifică, recipient colectare gunoi ,, finanțate în cadrul proiectului ,,Upgrade of the Romanian USAR -01 team” finanțat în cadrul UCPM -2025-ECPP-URC-IBA”
RON 12.547 Published
adv1537683
Materiale de vizibilitate
RON 848 Published
adv1537678
Dronă(sistem vehicul aerian fără echipaj uman la bord – UAS clasa I micro și mini) din cadrul Grantului de adaptare, „Upgrade of the Romanian USAR-01 team” finanțat prinUCPM-2025-ECPP-URC-IBA.
RON 13.092 Published
mc1038240
Laborator mobil CBRN
Published
adv1533366
Serviciu de organizare eveniment - proiect – ROMD00075 – HEALTHCARE și ROMD00073 – EnIS în Mun. Galați
RON 17.300 Published
adv1533201
Sistem dronă antrenament în realitate virtuală
RON 208.000 Published
adv1529715
Serviciu de organizare eveniment - proiect – ROMD00184 – FAST, Mun Iași, în perioada 22.06-26.06.2026
RON 19.000 Published
adv1526359
Serviciu de organizare eveniment - proiect – ROMD00024 – C TRAINED, Mun Botoșani, în perioada 03.06.2026-04.06.2026
RON 4.636 Published
adv1525558
SISTEM DRONĂ - UAS
RON 104.000 Published
mc1037020
Servicii logistice de depozitare și servicii conexe
Published
adv1518618
Serviciu de organizare eveniment (închiriere săli de conferințe și coffee break-uri) necesar desfășurării în municipiul Botoșani a 4 activități în cadrul proiectului FLOOD RESCUE – ROMD00074
RON 32.012 Published
adv1518296
Serviciu de organizare eveniment - proiect – ROMD00184 – FAST, Mun Iași, în perioada 31.03-02.04.2026
RON 23.345 Published
mc1036652
Servicii logistice de depozitare și servicii conexe
Ongoing

Showing elements 1 - 15 out of 281 results.

Veelgestelde vragen

Monitor deze instantie

Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.

Begin met volgen