TenderTech Market Benchmark 2026: 52 Vendors, 81 Features, One Clear Leader Lees meer
RO

Orasul Roznov (Primaria Roznov)

Fiscaal identificatienummer: 2612901

Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst Orasul Roznov (Primaria Roznov) (2612901) uit Roemenië. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.

Totaal aantal aanbestedingen
Gepubliceerd
217
Frequente deelnemers
Bedrijven
0
Locatie
Land
RO

Samenvatting aanbestedingen

Orasul Roznov (Primaria Roznov) is een aanbestedende dienst uit Roemenië. Tot op heden heeft deze instantie 217 openbare aanbestedingen gepubliceerd.

AanbestedingGeraamde waardeStatus
da41104417
Servicii de dirigentie de santier 3.3 - Drumuri,poduri Reparatii drumuri
RON 40.000 Cancelled
da41080978
Transport scolar elevi liceul Gh.Ruset Roznovanu in perioada 07.09.2026-30.11.2026
RON 117.872 Awarded
da41081052
Marcaje rutiere -trecere de pietoni Scoli siguranta rutiera incepere an scolar
RON 5.430 Awarded
da41052791
Lavete 40/40 cm. Bumbac 100%. Absorbante
RON 2.400 Cancelled
da41005319
REPARATIE UTILAJE FORESTIERE
RON 234 Awarded
da40968153
Set cartuse Epson WF-C579R 50k black, 20k c/m/y Stare civila
RON 2.565 Awarded
da40724450
KIT ECHIPAMENT OFFICE
RON 1.481 Awarded
da40707919
Studiu topografic si Documentatie de prima inregistare zona Vile Roznov
RON 5.000 Cancelled
da40598764
Pachet informatic APLxPERT format din modulele IT,RA-W,BK
RON 57.000 Cancelled
adv1523080
Furnizare dotări pentru obiectivul ”Construire și dotare Centru Cultural în orașul Roznov, județul Neamț Lotul III - Furnizare echipament IT”
RON 187.250 Published
adv1523080
Furnizare dotări pentru obiectivul ”Construire și dotare Centru Cultural în orașul Roznov, județul Neamț Lotul III - Furnizare echipament IT”
RON 187.250 Published
adv1522946
Furnizare dotări pentru obiectivul ”Construire și dotare Centru Cultural în orașul Roznov, județul Neamț” Lotul II - Furnizare mobilier
RON 156.965 Published
adv1519262
Proiectare, execuție lucrări de branșament, furnizare, montare și punere în funcțiune stații de încărcare în cadrul proiectului ,,LUCRARI DE RENOVARE ENERGETICA MODERATA SI REABILITARE TERMICA CLADIRE SEDIU PRIMARIE, ORAS ROZNOV, JUDEȚUL NEAMȚ”, finanțat prin PNRR și Bugetul local.
RON 246.135 Published
scn1157629
EXECUȚIA LUCRĂRILOR DE CONSTRUCȚII PENTRU OBIECTIVUL „CONSTRUIRE GRĂDINIȚĂ CU PROGRAM PRELUNGIT ÎN ORAȘUL ROZNOV, JUDEȚUL NEAMȚ”
RON 6.541.583 Awarded
da39796704
DIRIGINTE DE SANTIER GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGI ORASUL ROZNOV
RON 80.000 Awarded

Showing elements 1 - 15 out of 217 results.

Veelgestelde vragen

Monitor deze instantie

Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.

Begin met volgen