
PENITENCIARUL MIOVENI
Fiscaal identificatienummer: RO24972170
Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst PENITENCIARUL MIOVENI (RO24972170) uit Roemenië. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.
Samenvatting aanbestedingen
PENITENCIARUL MIOVENI is een aanbestedende dienst uit Roemenië. Tot op heden heeft deze instantie 4 openbare aanbestedingen gepubliceerd.
| Aanbesteding | Geraamde waarde | Status |
|---|---|---|
00489036-2026 Furnizare diverse produse alimentare 01.11.2025 - 31.05.2026 | RON 1.110.194 | Awarded |
00434361-2026 Furnizare diverse produse alimentare 01.11.2025 - 31.05.2026 | RON 1.110.194 | Awarded |
00432590-2026 Furnizare diverse produse alimentare 01.06.2026 - 31.05.2027 | RON 1.835.841 | Awarded |
cn1079089 Furnizare diverse produse alimentare 01.06.2025 - 31.10.2025 | RON 890.910 | Evaluation |
Gerelateerde links
Veelgestelde vragen
Monitor deze instantie
Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.
Begin met volgen