
PRINCIPIA S.P.A.
Fiscaal identificatienummer: 07468440966
Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst PRINCIPIA S.P.A. (07468440966) uit Italië. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.
Samenvatting aanbestedingen
PRINCIPIA S.P.A. is een aanbestedende dienst uit Italië. Tot op heden heeft deze instantie 1 openbare aanbestedingen gepubliceerd.
| Aanbesteding | Geraamde waarde | Status |
|---|---|---|
00600239-2026 Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti | € 880.000 | Ongoing |
Gerelateerde links
Veelgestelde vragen
Monitor deze instantie
Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.
Begin met volgen