
Staatliches Hochbauamt Stuttgart
Fiscaal identificatienummer: 08A666928
Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst Staatliches Hochbauamt Stuttgart (08A666928) uit Duitsland. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.
Samenvatting aanbestedingen
Staatliches Hochbauamt Stuttgart is een aanbestedende dienst uit Duitsland. Tot op heden heeft deze instantie 4 openbare aanbestedingen gepubliceerd.
| Aanbesteding | Geraamde waarde | Status |
|---|---|---|
00568350-2026 Objektplanungsleistungen für Gebäude nach Teil 3, Abschnitt 1 HOAI 2021 | € 800.000 | Awarded |
00383134-2026 Ingenieurleistungen nach Teil 4 Abschnitt 2 HOAI 2021 | — | Awarded |
00342578-2026 Ingenieurleistungen nach Teil 4 Abschnitt 2 HOAI 2021 | € 186.375 | Awarded |
00340765-2026 Architektenleistungen nach Teil 3 Abschnitt 1 HOAI 2021 | € 307.444 | Awarded |
Gerelateerde links
Veelgestelde vragen
Monitor deze instantie
Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.
Begin met volgen