
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC
Fiscaal identificatienummer: 00262978
Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC (00262978) uit Tsjechië. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.
Samenvatting aanbestedingen
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC is een aanbestedende dienst uit Tsjechië. Tot op heden heeft deze instantie 8 openbare aanbestedingen gepubliceerd.
| Aanbesteding | Geraamde waarde | Status |
|---|---|---|
00543297-2026 Vypracování projektové dokumentace a související práce pro „Stavební úpravy Zámek Liberec“ | CZK 10.500.000 | Ongoing |
00489680-2026 Sociální bydlení města Liberce Na Žižkově II. etapa – stavební práce | CZK 325.000.000 | Ongoing |
00399991-2026 Vypracování projektové dokumentace a související práce pro „Stavební úpravy Zámek Liberec“ | CZK 10.500.000 | Ongoing |
00354729-2026 Kmenové učebny ZŠ Švermova – nábytek | CZK 3.300.000 | Ongoing |
00354185-2026 Kmenové učebny ZŠ Švermova – vybavení IT | CZK 1.900.000 | Ongoing |
00353195-2026 Modernizace parkovacích automatů II | CZK 23.000.000 | Ongoing |
00347225-2026 Dodávka elektřiny na období 01.01.2027 – 31.12.2027 | CZK 35.531.931 | Awarded |
00300268-2026 Modernizace parkovacích automatů II | CZK 23.000.000 | Ongoing |
Gerelateerde links
Veelgestelde vragen
Monitor deze instantie
Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.
Begin met volgen