
Unione Montana Valle del Cervo La Bursch
Fiscaal identificatienummer: 90049090021
Gegevens over overheidsopdrachten voor aanbestedende dienst Unione Montana Valle del Cervo La Bursch (90049090021) uit Italië. Bekijk gepubliceerde aanbestedingen, gegunde opdrachten en veelvoorkomende leveranciers.
Samenvatting aanbestedingen
Unione Montana Valle del Cervo La Bursch is een aanbestedende dienst uit Italië. Tot op heden heeft deze instantie 1 openbare aanbestedingen gepubliceerd.
| Aanbesteding | Geraamde waarde | Status |
|---|---|---|
00604038-2026 ASILO NIDO INTERCOMUNALE 1.9.2026 - 31.7.2029 | € 902.877 | Awarded |
Gerelateerde links
Veelgestelde vragen
Monitor deze instantie
Ontvang een melding wanneer deze aanbestedende dienst nieuwe aanbestedingen publiceert of opdrachten gunt.
Begin met volgen