Lire la suite
MD

CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE

Numéro fiscal: 1016601000212

Données de marchés publics pour l'autorité contractante CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE (1016601000212) de Moldavie. Explorez les appels d'offres publiés, les contrats attribués et les fournisseurs fréquents.

Total appels d'offres
Publiés
222
Participants fréquents
Entreprises
0
Localisation
Pays
MD

Résumé des marchés

CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE est une autorité contractante de Moldavie. À ce jour, elle a publié 222 appels d'offres publics.

Appel d'offresValeur estiméeStatut
ocds-b3wdp1-md-1788523857612
ocds-b3wdp1-MD-1788523857612
Ongoing
00608892-2026
Achiziționarea investigațiilor cu analizatoare în comodat conform necesităților IMSP Spitalul Clinic Republican „Timofei Moșneaga” pentru anul 2027
61 680 837 MDL Ongoing
00607426-2026
Achiziționarea investigațiilor cu analizatoare în comodat conform necesităților IMSP Spitalul Clinic Republican „Timofei Moșneaga” pentru anul 2027
61 680 837 MDL Published
ocds-b3wdp1-md-1788534842237
Lot nr. 23.2 Proteza de genunchi cimentata posterostabilizata
607 200 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1788524614102
Implant acetabular personalizat (custom-made), tip triflange, pentru reconstrucția defectului osos pelvin/acetabular sever, hemibazin stâng
650 000 MDL Ongoing
00604430-2026
Achiziționarea medicamentului Emicizumabum, necesar IMSP Institutul Mamei și Copilului, pentru anul 2027
17 477 428 MDL Ongoing
00603965-2026
Achiziționarea medicamentului Emicizumabum, necesar IMSP Institutul Mamei și Copilului, pentru anul 2027
17 477 428 MDL Published
ocds-b3wdp1-md-1788446832333
ocds-b3wdp1-MD-1788446832333
Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1788442215131
Tub Raze Х compatibil cu sistem radiologic DuoDiagnostic, Philips
450 000 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1788434627238
Acidum N-[2,4,6-trimethyl-3-bromacetanilid]-iminodiacetic (analog MbriDa) sau Mebrofenin [N-(3-bromo-2,4,6-trimethylphenyl-carbamoylmethyl)- iminodiacetic acid] (analog Bromo-Biliaron (BrIDA)
17 070 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1788264329382
ocds-b3wdp1-MD-1788264329382
Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1786453132041
ocds-b3wdp1-MD-1786453132041
Awarded
ocds-b3wdp1-md-1786956119961
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru (ocds...64277 din 01.11.2024) încheiat prin procedura de achiziție publică nr. ocds-b3wdp1-MD-1769765544273 din 30.01.2026 privind încheierea acordului-cadru - Achiziționarea exoprotezelor mamare conform necesităților IMSP Institutul Oncologic pentru anii 2026-2029, pentru anul 2026
904 500 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1787920336058
ocds-b3wdp1-MD-1787920336058
Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1787906949500
ocds-b3wdp1-MD-1787906949500
Ongoing

Showing elements 1 - 15 out of 222 results.