Lire la suite
RO

COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.

Numéro fiscal: 13328043

Données de marchés publics pour l'autorité contractante COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (13328043) de Roumanie. Explorez les appels d'offres publiés, les contrats attribués et les fournisseurs fréquents.

Total appels d'offres
Publiés
3122
Participants fréquents
Entreprises
0
Localisation
Pays
RO

Résumé des marchés

COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. est une autorité contractante de Roumanie. À ce jour, elle a publié 3122 appels d'offres publics.

Appel d'offresValeur estiméeStatut
00610865-2026
Modernizare stația de 220/110 kV Calafat
Awarded
00603971-2026
Sediu operațional DET Craiova
45 446 797 RON Ongoing
adv1546781
Medicamente pentru truse de prim ajutor
3 173 RON Published
adv1546702
Clarificari la anuntul de publicitate ADV1546243 din 01.09.2026-,,Servicii de certificare digitală (semnătură electronică) pentru STT Constanța”
14 598 RON Published
adv1546678
Uleiuri pentru motoare
5 379 RON Published
00599750-2026
Modernizarea instalaţiilor de 110 si 400(220) kV din staţia Focşani Vest - actualizare, completare şi finalizare (proiectare și execuție)
3 546 262 RON Ongoing
da41100521
Sapun lichid
331 RON Awarded
da41101907
Produse de curatenie
1 352 RON Awarded
da41102012
Saci menajeri
670 RON Awarded
adv1546474
Servicii de spălătorie și curățătorie uscată la Centrul de Instruire Păltiniș și Locuința de intervenție Sadu II
25 000 RON Published
adv1546438
Anulare ADV1544817/21.08.2026 „Reabilitare (denisipare) a puțului forat existent în incinta Stației 220/110 kV Dumbrava"
8 000 RON Published
adv1546355
Fișe și prize (inclusiv prelungitoare)
3 863 RON Published
adv1546303
Servicii de verificare metrologica STT Timisoara
2 800 RON Published
adv1545160
„Servicii de colectare, transport şi eliminare deşeuri de materiale absorbante, echipamente de protecţie uzate”
1 678 RON Published
00591519-2026
“Retehnologizarea staţiei 400 kV Isaccea – Etapa II”
Awarded

Showing elements 1 - 15 out of 3,122 results.