
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MEHEDINTI
Numéro fiscal: 4337379
Données de marchés publics pour l'autorité contractante DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MEHEDINTI (4337379) de Roumanie. Explorez les appels d'offres publiés, les contrats attribués et les fournisseurs fréquents.
Résumé des marchés
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MEHEDINTI est une autorité contractante de Roumanie. À ce jour, elle a publié 30 appels d'offres publics.
| Appel d'offres | Valeur estimée | Statut |
|---|---|---|
DA39723995 Servicii de asigurare RCA si CASCO | 2 167 RON | Awarded |
DA39724757 ITP AUTOTURISM LOGAN 1,5 DCI | 143 RON | Awarded |
DA39710297 Verificare anuala a stingatoarelor de incendiu | 277 RON | Awarded |
da35703120 Tonere | 1 172 RON | Awarded |
da35685544 Materiale consumabile | 4 128 RON | Awarded |
da35685589 TONERE | 3 168 RON | Awarded |
da35637581 OBIECTE INVENTAR | 1 085 RON | Awarded |
da35537077 UPS 2200VA ALEGERI EUROPARLAMENTARE SI LOCALE 2024 | 11 992 RON | Awarded |
da35536544 Vouchere de vacanta emise pe suport electronic | 0 RON | Awarded |
da35478063 Echipamente IT Alegeri Europarlamentare si Locale 2024 | 237 502 RON | Awarded |
da35209038 Articole de papetarie si alte articole din hartie | 1 259 RON | Awarded |
da35188338 Drapele exterior | 266 RON | Awarded |
da35156580 Produse de curatenie | 472 RON | Awarded |
da35148386 Serviciu SIGMR pentru perioada 01 martie 2024 - 31 decembrie 2024 | 7 500 RON | Awarded |
da35135259 Servicii curatenie pentru perioada 01 martie - 31 decembrie 2024 | 45 000 RON | Awarded |
Showing elements 1 - 15 out of 30 results.
Liens connexes