Lire la suite
RO

Inspectoratul General pentru Situatii de Urgenta

Numéro fiscal: 4203997

Données de marchés publics pour l'autorité contractante Inspectoratul General pentru Situatii de Urgenta (4203997) de Roumanie. Explorez les appels d'offres publiés, les contrats attribués et les fournisseurs fréquents.

Total appels d'offres
Publiés
281
Participants fréquents
Entreprises
0
Localisation
Pays
RO

Résumé des marchés

Inspectoratul General pentru Situatii de Urgenta est une autorité contractante de Roumanie. À ce jour, elle a publié 281 appels d'offres publics.

Appel d'offresValeur estiméeStatut
adv1546763
Serviciu audit financiar
3 000 RON Published
adv1546110
Achiziția de ,,espressor cafea, cuptor cu microunde, ladă frigorifică, recipient colectare gunoi ,, finanțate în cadrul proiectului ,,Upgrade of the Romanian USAR -01 team” finanțat în cadrul UCPM -2025-ECPP-URC-IBA”
12 547 RON Published
adv1542117
Achiziția de ,,espressor cafea, cuptor cu microunde, ladă frigorifică, recipient colectare gunoi ,, finanțate în cadrul proiectului ,,Upgrade of the Romanian USAR -01 team” finanțat în cadrul UCPM -2025-ECPP-URC-IBA”
12 547 RON Published
adv1537683
Materiale de vizibilitate
848 RON Published
adv1537678
Dronă(sistem vehicul aerian fără echipaj uman la bord – UAS clasa I micro și mini) din cadrul Grantului de adaptare, „Upgrade of the Romanian USAR-01 team” finanțat prinUCPM-2025-ECPP-URC-IBA.
13 092 RON Published
mc1038240
Laborator mobil CBRN
Published
adv1533366
Serviciu de organizare eveniment - proiect – ROMD00075 – HEALTHCARE și ROMD00073 – EnIS în Mun. Galați
17 300 RON Published
adv1533201
Sistem dronă antrenament în realitate virtuală
208 000 RON Published
adv1529715
Serviciu de organizare eveniment - proiect – ROMD00184 – FAST, Mun Iași, în perioada 22.06-26.06.2026
19 000 RON Published
adv1526359
Serviciu de organizare eveniment - proiect – ROMD00024 – C TRAINED, Mun Botoșani, în perioada 03.06.2026-04.06.2026
4 636 RON Published
adv1525558
SISTEM DRONĂ - UAS
104 000 RON Published
mc1037020
Servicii logistice de depozitare și servicii conexe
Published
adv1518618
Serviciu de organizare eveniment (închiriere săli de conferințe și coffee break-uri) necesar desfășurării în municipiul Botoșani a 4 activități în cadrul proiectului FLOOD RESCUE – ROMD00074
32 012 RON Published
adv1518296
Serviciu de organizare eveniment - proiect – ROMD00184 – FAST, Mun Iași, în perioada 31.03-02.04.2026
23 345 RON Published
mc1036652
Servicii logistice de depozitare și servicii conexe
Ongoing

Showing elements 1 - 15 out of 281 results.