Lire la suite
MD

IP Liceul Teoretic Gheorghe Asachi

Numéro fiscal: 1017620003075

Données de marchés publics pour l'autorité contractante IP Liceul Teoretic Gheorghe Asachi (1017620003075) de Moldavie. Explorez les appels d'offres publiés, les contrats attribués et les fournisseurs fréquents.

Total appels d'offres
Publiés
42
Participants fréquents
Entreprises
0
Localisation
Pays
MD

Résumé des marchés

IP Liceul Teoretic Gheorghe Asachi est une autorité contractante de Moldavie. À ce jour, elle a publié 42 appels d'offres publics.

Appel d'offresValeur estiméeStatut
ocds-b3wdp1-md-1786362291304
Lucrări de reparații capitale a cabinetului de la etajul 3 a I.P.L.T. ,,Gheorghe Asachi” din mun. Chișinău, str. Bucuresti, 64
160 000 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1786347772919
.1. Eliberarea informatiei despre persoane juridice si intreprinzatori individuali clasificate pe diferite criterii (sediu, obiect principal de activitate, participare straina la capital)
73 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784722462908
Mobilier pentru I.P.L.T. Gheorghe Asachi din mun. Chisinău, str. Bucuresti, 64 ”
83 333 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782914929303
materiale didactice
562 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782914287216
Pasdez 1 kg
4 800 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782903457472
Gazduire web WP Profi plan
1 613 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782887312479
Material publicitar in nr.22-23 din 05.06.2026
5 200 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782886296555
Servicii de transport auto din 01.05.2026-31.05.2026
104 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1779806386168
ocds-b3wdp1-MD-1779806386168
1 747 581 RON Awarded
ocds-b3wdp1-md-1778149351042
Tehnică de calcul pentru I.P.L.T. Gheorghe Asachi din mun. Chisinău, str. Bucuresti, 64 ”
333 333 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1777383763756
Lucrări de reparații de categorie generală în cadrul I.P.L.T. Gheorghe Asachi din mun. Chișinău, str. București, 64
1 205 834 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1775202885700
Servicii de montare a climatizatorului
5 708 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1775205322611
Eliberarea extrasului (informatie) din Registrul de stat al unitatilor de drept care contine date privind denumirea persoanei juridice, numele, prenumele persoanei fizice intreprinzator individual, forma juridica de organizare, numarul de identificar
110 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1775204182144
Articole de papetărie și birotică
2 765 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1775203322421
Jocuri de societate și jocuri de masă
1 204 MDL Ongoing

Showing elements 1 - 15 out of 42 results.