Lire la suite
MD

Primaria orașului Călărași

Numéro fiscal: 1007601009004

Données de marchés publics pour l'autorité contractante Primaria orașului Călărași (1007601009004) de Moldavie. Explorez les appels d'offres publiés, les contrats attribués et les fournisseurs fréquents.

Total appels d'offres
Publiés
116
Participants fréquents
Entreprises
0
Localisation
Pays
MD

Résumé des marchés

Primaria orașului Călărași est une autorité contractante de Moldavie. À ce jour, elle a publié 116 appels d'offres publics.

Appel d'offresValeur estiméeStatut
ocds-b3wdp1-md-1788436569143
Constructia trotuarului Раrс
79 370 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1788436006299
Constructia trotuarului Раrс
79 370 MDL Published
ocds-b3wdp1-md-1787074089733
ocds-b3wdp1-MD-1787074089733
1 872 606 RON Awarded
ocds-b3wdp1-md-1786966741881
Lucrări de reparație a drumurilor locale din pietriș în satul Nișcani, r-n Călărași
399 253 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1786535992537
refacturarea pentru energia electrica
711 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1786524055177
lucrari de reparatie a terenului de baschet ( Bugetarea participativa)
206 863 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1786521047173
fructe si legume de sezon ( 15.06.2026-30.06.2026)
48 467 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1785480774373
Lucrări de Constructie a denivelărilor artificiale (Treceri de pietoni supraînalțate) pe străzile din or.Călărași, s.Nișcani, com. Tuzara”)
264 608 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1786386043320
ocds-b3wdp1-MD-1786386043320
707 520 RON Awarded
ocds-b3wdp1-md-1784184996247
APARAT DE CINTARIT CU FUNCTIONARE
1 415 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784121880650
SERVICII INTERNET MOBIL
142 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784111520048
SERVIICII DE INSTRUIRE IN DOMENIUL SECURITATII
2 200 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784104509287
FLORI PENTRU AMENAJAREA SPATIILOR VERZI
22 315 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784103781099
SERVICII TESTARE AUTO
417 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784101722743
SERVICII CADASTRALE
6 000 MDL Ongoing

Showing elements 1 - 15 out of 116 results.