Lire la suite
MD

Şcoala Republicană Specializată de Hipism şi Pentatlon Modern

Numéro fiscal: 1008601000581

Données de marchés publics pour l'autorité contractante Şcoala Republicană Specializată de Hipism şi Pentatlon Modern (1008601000581) de Moldavie. Explorez les appels d'offres publiés, les contrats attribués et les fournisseurs fréquents.

Total appels d'offres
Publiés
70
Participants fréquents
Entreprises
0
Localisation
Pays
MD

Résumé des marchés

Şcoala Republicană Specializată de Hipism şi Pentatlon Modern est une autorité contractante de Moldavie. À ce jour, elle a publié 70 appels d'offres publics.

Appel d'offresValeur estiméeStatut
ocds-b3wdp1-md-1787061602273
Set de echipamente agricole
765 000 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1786543415789
Dale de cauciuc 500*500*30mm
150 000 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1786540402093
AAU3684086 din 16.05.2026 premier energy, 18586.76, contract achizitii 2026-0000001868 din 26.01.2026
22 304 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782313048875
EBH000808711 din 30.04.2026 combustibil, Contract de achizitii 2026-0000010047 din 24.04.26, 14414.58
14 415 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782310893561
EBH000693098 din 30.04.2026 locatiune, Contract de achizitii publice 2026-0000006515 din 09.03.2026, 7019.51
7 020 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782302793098
EBH000334803 din 15.04.2026 Banner cu imprimare 1375
1 375 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782301800454
EBH000326625 din 15.04.2026 piese de schimb pentru tractor iseki 11633.33
11 633 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782301264462
EBH000326625 din 15.04.2026 piese de schimb pentru tractor iseki 11633.33
11 633 MDL Published
ocds-b3wdp1-md-1782219345025
EBH000093462 din 06.04.2026 servicii juridica, Contract de achizitii 2026-0000000152 din 09.01.26, 79100000-5
5 167 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782213215159
EBH000002759 din 03.04.2026 alte servicii (excavator)
33 150 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782210571572
EBH000336408 din 16.04.2026 masina de tuns iarba 9991.67
9 992 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782208996121
AAX7781274 din 01.04.2026 mater de constr 4487.17
4 487 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782134524465
EBG000777515 din 30.03.26, servicii transport deseuri, Contract de achizitii 2026-0000008293 din 30.03.26, 91758.33
91 758 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782132748894
EBG000726365 din 27.03.2026 piese de schimb (manjeta) 700
700 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1782129519807
EBG000709194 din 27.03.2026 materiale de constructii (nisip) 11114.58
11 115 MDL Ongoing

Showing elements 1 - 15 out of 70 results.