Lire la suite
MD

Spitalul Clinic de Recuperare și Îngrijiri Cronice

Numéro fiscal: 1003600150716

Données de marchés publics pour l'autorité contractante Spitalul Clinic de Recuperare și Îngrijiri Cronice (1003600150716) de Moldavie. Explorez les appels d'offres publiés, les contrats attribués et les fournisseurs fréquents.

Total appels d'offres
Publiés
37
Participants fréquents
Entreprises
0
Localisation
Pays
MD

Résumé des marchés

Spitalul Clinic de Recuperare și Îngrijiri Cronice est une autorité contractante de Moldavie. À ce jour, elle a publié 37 appels d'offres publics.

Appel d'offresValeur estiméeStatut
ocds-b3wdp1-md-1785849721258
Cont de plată nr.338 din 28.07.2025 servicii de reparație a blocului de alimentare a stației de telefonie LDC-100
1 640 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1785849012580
Cont de plată din 10.09.2025 prelungirea termenului găzduirii (Hosting) și actualizarea domeniului scms.md
3 042 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1785845517852
Cont de plată nr.072693 din 27.10.2025 achiziționarea electrocasnicelor
2 549 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1785841648256
Ladă frigorifică
5 599 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1785839714224
Cont de plată nr.1/25 din 07.07.2025 Timbre poștale
3 375 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1785831109893
Cont de plată nr.222/03 din 01.07.2025 servicii pentru perfectarea autorizației sanitar-veterinară
150 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1785829107088
Cont de plată nr.019 A din 26.05.2025 "seminar scriererea cererilor de finanțare și management de proiect"
3 600 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1785412804236
Factura nr.EAW000931356 din 18.04.2025 Servicii sanitar radiologice
1 139 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1785324893577
Factura nr.0010011404 din 29.01.2026 Servicii hamali
1 000 MDL Published
ocds-b3wdp1-md-1785239013017
Servicii de proiectare suplimentară pentru anul 2025
7 542 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784529845818
Draperii antimicrobiene (de unică folosință pentru izolarea pacienților)
60 500 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784203407570
Consumabile medicale (articole parafarmaceutice) pentru anul 2025
35 470 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784201852680
Lucrări de reparație a acoperișului pentru anul 2025
46 690 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784200374215
Servicii de întreținere și deservire a acvariilor pentru anul 2025
18 750 MDL Ongoing
ocds-b3wdp1-md-1784114647105
Servicii de verificare a sistemului de ventilare pentru anul 2025
7 358 MDL Ongoing

Showing elements 1 - 15 out of 37 results.